STRONA GŁÓWNA | MAPA STRONY

Portal Edukacyjny Miasta Rybnika

WEEKENDOWY
UNIWERSYTET UCZNIA
Weekendowy Uniwersytet Ucznia jest przedsięwzięciem będącym efektem współpracy szkół podstawowych ze szkołami ponadgimnazjalnymi w Rybniku.
Już wkrótce ruszą zajęcia organizowane w soboty dla najlepszych uczniów, wytypowanych z każdej szkoły biorącej udział w projekcie. Dla zainteresowanych przygotowano bloki tematyczne: z chemii, geografii, matematyki, biologii i fizyki. Pierwszy cykl zajęć rozpoczyna się już 15 maja.

Spotkania dotyczące zagadnień przyrodniczo-matematycznych będą przybierały różnorakie formy. Znaczna część zajęć prowadzona będzie metodą doświadczeń (fizycznych i chemicznych), co ma na celu zainteresowanie tą dziedziną nauki i ćwiczenie umiejętności wykorzystywania teorii w praktyce.

Dla uczniów i opiekunów dojeżdżających w soboty na Weekendowy Uniwersytet Ucznia zostały przewidziane e-karty umożliwiające bezpłatny przejazd na zajęcia.

Harmonogram weekendowego uniwersytetu dla ucznia
Dodano: 2010-05-05 (P. Krzysztoporska)

Komentarze (0): (tylko użytkownicy zalogowani mają możliwość dodawania komentarzy)

Błędne hasło lub login